December 2nd - December 4th, 2020 View schedule  →
SUPPORTED BY

Participants

Belgium

Leaders:

  1. Damien Galant

Students:

  1. Zhiyi Luo
  2. Petar Vitorac

Bulgaria

Leaders:

  1. Emil Kelevejiev
  2. Iliyan Yordanov

Students:

  1. Martin Kopchev
  2. Andon Todorov
  3. Georgi Petkov
  4. Stoyan Malinin

Bulgaria - Gabrovo & Plovdiv

Leaders:

  1. Zornitsa Dzhenkova
  2. Bistra Taneva

Students:

  1. Dobrin Bashev
  2. Jasen Penchev
  3. Tsvetomir Bonev
  4. Atanas Buntov

Bulgaria - Shumen 1

Leaders:

  1. Biserka Yovcheva
  2. Dimitar Dobrev

Students:

  1. Daniel Koynov
  2. Borislav Semerdzhiev
  3. Ivan Smilenov
  4. Ferit Ismailov

Bulgaria - Shumen 2

Leaders:

  1. Biserka Yovcheva
  2. Dimitar Dobrev

Students:

  1. Sali Nazum Basri
  2. Mihail Kostov
  3. Vesela Nikolova
  4. Trayana Gerova

Bulgaria - Sofia & Ruse

Leaders:

  1. Plamenka Hristova

Students:

  1. Konstantin Kamenov
  2. Atanas Dimitrov
  3. Viktor Kozhuharov

Bulgaria - Sofia 1

Leaders:

  1. Petar Petrov
  2. Iliyan Yordanov

Students:

  1. Velislav Garkov
  2. Yuliyan Slavchev
  3. Teodor Totev

Bulgaria - Sofia 2

Leaders:

  1. Petar Petrov
  2. Iliyan Yordanov

Students:

  1. Aleksandar Gatev
  2. Boris Mihov

Bulgaria - Varna & Shumen

Leaders:

  1. Dimitar Dobrev
  2. Julia Dimitrova

Students:

  1. Martin Angelov
  2. Stefan Minkov
  3. Nermin Idiriz
  4. Niya Dimitrova

Bulgaria - Varna 1

Leaders:

  1. Julia Dimitrova

Students:

  1. Aleksandar Yanev
  2. Boris Stoyanov
  3. Vesselin Markovich
  4. Ivan Lupov

Bulgaria - Varna 2

Leaders:

  1. Elena Dimitrova
  2. Julia Dimitrova

Students:

  1. Deyan Hadzhi-Manich
  2. Tsvetoslav Mavrodiev
  3. Konstantin Tomov
  4. Vesselin Mitev

Bulgaria - Veliko Tarnovo

Leaders:

  1. Kinka Kirilova-Lupanova

Students:

  1. Daniel Tropolinov
  2. Martin Marinov
  3. Miroslav Mihaylov
  4. Elitsa Yotkova

Bulgaria - YART

Leaders:

  1. Rusko Shikov

Students:

  1. Rumen Mihov
  2. Radostin Handarov
  3. Bilyana Indzheva
  4. Petar Bonchev

Croatia

Leaders:

  1. Nikola Dmitrović

Students:

  1. Patrick Pavić
  2. Dorijan Lendvaj
  3. Krešimir Nežmah
  4. Vito Anić

Georgia

Leaders:

  1. George Mandaria
  2. Zaza Gamezardashvili

Students:

  1. Archil Basadzishvili
  2. Luka Mosiashvili
  3. George Chkhaidze
  4. Ioane Kapanadze

Greece

Leaders:

  1. Isidora Printezi
  2. Ioannis Atsalis

Students:

  1. Evangelos Pipis
  2. Anastasios Panagopoulos
  3. Athanasios Taprantzis
  4. Panagiotis Chatzimichos

Hungary 1

Leaders:

  1. László Nikházy
  2. Ágnes Erdősné Németh

Students:

  1. Bálint Horcsin
  2. Péter Varga
  3. Márton Németh
  4. Dávid Bukva

Hungary 2

Leaders:

  1. László Nikházy
  2. Ágnes Erdősné Németh

Students:

  1. Milán Székely
  2. Gellért Tóth
  3. Alex Kovács
  4. Kornél Szabó

Israel - Team CELP

Leaders:

  1. Nezer Zaidenberg

Students:

  1. Liav Cohen
  2. Yanir Edri
  3. Tamar Peer
  4. Yoav Linhart

Israel - Team GYWW

Leaders:

  1. Ron Ryvchin

Students:

  1. Lior Yehezkely
  2. Gonen Gazit
  3. Almog Wald
  4. Inbar Wald

Israel - Team KISG

Leaders:

  1. Ron Ryvchin

Students:

  1. Omer Issaharov
  2. Nicole Grosman
  3. Guy Shalgi
  4. Yoav Katz

Israel - Team RAWL

Leaders:

  1. Nezer Zaidenberg

Students:

  1. Noam Licht
  2. Tommy Weintraub

Italy 1

Leaders:

  1. William Di Luigi

Students:

  1. Taulant Arapi
  2. Davide Bartoli
  3. Filippo Casarin
  4. Tommaso Dossi

Italy 2

Leaders:

  1. Edoardo Morassutto

Students:

  1. Michele Ghilardi
  2. Fabio Giovanazzi
  3. Alessandro Minisini
  4. Valerio Stancanelli

Moldova

Leaders:

  1. Sergiu Corlat

Students:

  1. Victor Purice
  2. Mihai Spinei
  3. Alexandru Andrei
  4. Ovidiu Rață

Romania - Bucharest 1

Leaders:

  1. Paul Enache

Students:

  1. Andrei Feodorov
  2. Mircea Roată-Palade
  3. Andrei Robert Ion
  4. Tudor Ștefan Magirescu

Romania - Bucharest 2

Leaders:

  1. Nathan Wildenberg

Students:

  1. Alexandru Peticaru
  2. Alexandru Petru Ardelean
  3. Ștefan Piscu
  4. Andrei Cristian Cojocaru

Romania - CNITV 1

Leaders:

  1. Isabela Coman

Students:

  1. Luca Perju-Verzotti
  2. Tiberiu Ioan Mușat
  3. Daniel Ilie Apostol
  4. Luca-Mihnea Metehău

Romania - CNITV 2

Leaders:

  1. Elena Drăgan

Students:

  1. Matei Tinca
  2. Tudor Ivan
  3. Flaviu-Cristian Verde
  4. Iulia Slănină

Romania - CNITV 3

Leaders:

  1. TBA

Students:

  1. Ioana Jianu
  2. Raisa Axenie
  3. Alex-Ioan Aelenei
  4. Rareș-Andrei Ciociea

Romania - CNITV Juniors 1

Leaders:

  1. Carmen Mincă

Students:

  1. Vlad Haivas
  2. Matteo-Alexandru Verzotti
  3. Maria Neagoie
  4. Eliza Toma

Romania - CNITV Juniors 2

Leaders:

  1. George Trifan

Students:

  1. Cristian Cristea
  2. Răzvan Boabeș
  3. Teodor Bălan

Romania - Craiova

Leaders:

  1. Marius Nicoli

Students:

  1. Radu Mihai Nicolae
  2. Ruxandra Laura Nanu
  3. George Dănuț Aldea
  4. Rareș-Teodor Popa

Romania - Juniors

Leaders:

  1. Flavius Boian
  2. Veronica Raluca Costineanu

Students:

  1. Alexandru Raul Todoran
  2. Alexandru Dobleagă
  3. Ștefan Cătălin Savu
  4. Andrei Boacă

Romania - Ploiești

Leaders:

  1. Dana Lica

Students:

  1. Andrei Onuț
  2. Ștefan Țaga
  3. Alexandru Săndulescu
  4. Iulian Arsenoiu

Romania 1

Leaders:

  1. Petru Simion Oprita
  2. Bogdan Sitaru

Students:

  1. Alexandru Luchianov
  2. George Alexandru Râpeanu
  3. Mihnea Andreescu
  4. Ioan Popescu

Romania 2

Leaders:

  1. Petru Simion Oprita
  2. Bogdan Sitaru

Students:

  1. Mircea Donciu
  2. Matei Mihai Mirică
  3. David Nicolae Coroian
  4. Albert Antoniu Greaca

Russia - Chelyabinsk 1

Leaders:

  1. Demid Kucherenko
  2. Alexey Egorov

Students:

  1. Mikhail Budnikov
  2. Danil Klishch
  3. Evgeny Karpovich
  4. Ivan Dobrynin

Russia - Chelyabinsk 2

Leaders:

  1. Demid Kucherenko
  2. Alexey Egorov

Students:

  1. Alexandr Shefer
  2. Alexander Ljaskovskij
  3. Vladimir Averenkov
  4. Vladimir Gerasikov

Russia - Tatarstan 1

Leaders:

  1. Sergei Mikhailin
  2. Konstantin Skobeltcyn

Students:

  1. Valerii Rodionov
  2. Renat Karmov
  3. Ruslan Vildanov
  4. Emir Ziganshin

Russia - Tatarstan 2

Leaders:

  1. Sergei Mikhailin
  2. Konstantin Skobeltcyn

Students:

  1. Amir Gizzatulin
  2. Bulat Gaiazov
  3. Kamil Notfullin
  4. Kirill Timofeev

Russia - Tatarstan 3

Leaders:

  1. Roman Solovev

Students:

  1. Daniil Kuzmin
  2. Bulat Kharisov
  3. Islam Talipov
  4. Ruzil Zagirov

Russia - Tatarstan 4

Leaders:

  1. Dina Zyangaraeva

Students:

  1. Aidar Asadullin
  2. Ilya Tamyarov
  3. Renat Khairullin
  4. Micha Chekardov

Russia 1

Leaders:

  1. Andrey Stankevich
  2. Elena Andreeva

Students:

  1. Timofei Fedoseev
  2. Fedor Ushakov
  3. Anton Sadovnichii
  4. Egor Lifar

Russia 2

Leaders:

  1. Elena Andreeva
  2. Andrey Stankevich

Students:

  1. Vsevolod Nagibin
  2. Danila Usachev
  3. Dmitrii Umnov
  4. Igor Loginov

Russia 3

Leaders:

  1. Elena Andreeva
  2. Andrey Stankevich

Students:

  1. Denis Mustafin
  2. Maxim Turevskii

Serbia

Leaders:

  1. Jelena Hadzi-Puric

Students:

  1. Jovan Bengin
  2. Mateja Vukelic
  3. Anja Milosevic
  4. Filip Bojkovic

Switzerland

Leaders:

  1. Timon Gehr
  2. Timon Stampfli

Students:

  1. Joël Huber
  2. Ema Skottova
  3. Caspar Schucan
  4. Josia John

Ukraine 1

Leaders:

  1. Valentyn Melnyk
  2. Sofiia Melnyk

Students:

  1. Oleh Naver
  2. Artem Fomiuk
  3. Tykhon Hryshechkin
  4. Maksym Tur

Ukraine 2

Leaders:

  1. Anton Tsypko
  2. Max Zub

Students:

  1. Andrii Fylypiuk
  2. Andrii Kovryhin
  3. Kostiantyn Savchuk
  4. Vladyslav Denysiuk

Ukraine 3

Leaders:

  1. Andrii Popyk

Students:

  1. Denys Ratushniak
  2. Daryna Karpenko
  3. Vitalii Mil
  4. Denys Taravskiy

Ukraine 4

Leaders:

  1. Andrii Popyk

Students:

  1. Vladyslav Myskiv
  2. Vira Kuzminska
  3. Vadym Bilobrovyj
  4. Olha Volyanyk